Ulaşım Bilgileri

İnönü Mah. Kayışdağ Cad. No: 128 Ataşehir / İstanbul

Herford Bosch Car Service Ataşehir

Her marka araca, her türlü bakım ve onarım hizmeti..

Blaupunkt Müzik Sistemleri

Otomobiliniz için kaliteli, güvenilir ve farklı hizmeti almak için sizi servisimize bekliyoruz..

MoniCeiver

Blaupunkt, iki yeni üst sınıf bileşenle otomoile sonradan montaj için en modern multimedia donanımlarını sunuyor. Çok çeşitli ses ve görüntü kaynakları için uygun olan MoniCeiver'in dokunmatik kumandalı açılır ekranlarla kullanımı çok kolay.

Konforlu Yolculuk

Gösterge panosuna entegre edilmiş iki ekran, elektrikli olarak açılıyor ve dokunmatik ekran sayesinde son derece konforlu ve basit bir kullanıma imkan veriyor. Kolay okunur ekranlarda yalnızca aktif durumdaki kumanda komutları, dokunmatik ekran düğmeleri halinde görüntüleniyor.

Saatlerce Müzik Keyfi

16:9 ebadındaki yeni 7 inçlik açılan ekranlar, gösterge panosundaki standart montaj yuvasına da çok rahat sığıyor. Ekranlarda bulunan entegre DVD çalar, yaygın olarak kullanılan tüm ses, müzik ve video disk formatlarını okuyabiliyor. Böylelikle Blaupunkt Chicago ve Aspen MoniCeiver cihazları, radyo dinlemenin yanısıra CD çalmaya, DVD oynatmaya ya da MP3 müzik dosyaları içeren CD'leri dinlemeye olanak sağlıyor. Böylelikle otomobil yolculuğu boyunca saatlerce müzik keyfini garanti ediyor. Cihazlar ayrıca, CD değiştirici, TV alıcı, eller serbest telefon sistemi ya da navigasyon bilgisayarı gibi çok çeşitli kaynaklarla genişletilebiliyor.

Blaupunkt'tan
Yeni CD ve MP3 Çalarlar

Blaupunkt, araç kullanıcılarına uygun fiyatlı ve üstün nitelikli yeni ürünler sunuyor. Yeni görsel ve teknolojik tasarıma sahip sekiz ayrı CD ve MP3 çalarlı radyo modeliyle sürücüler yol keyfinin tadını çıkaracak...

Blaupunkt'un sunduğu yeni cihazların, kolay anlaşılır şekilde sıralanmış kumanda elemanlarına sahip işlevsel tasarımı, kullanım sırasında aranan fonksiyonların anında görülebilmesini ve cihaza kolay kumanda edilebilmesini sağlıyor.

Üstün Donanım

Blaupunkt yeni ürünleriyle, tüketicinin aksesuar alırken en fazla önem verdiği unsur olan, teknolojik donanım özelliklerini de fazlasıyla karşılıyor. Cihazlar, başarını kanıtlamış Codem III teknolojili RDS alıcılarıyla donanımlı. Ayrıca etkileyici, canlı bir ses tablosu sunan yeni cihazlar temiz yayınlar alıyor. Frekans değişimini de güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyorlar. Kiel CD35 ve Essen MP35 oto radyoları, FM bandını alırken, diğer altı cihaz bunlara ek olarak, orta AM ve LW bantlarına sahip. 4x40 W ya da 4x45 W çıkış seviyeli son kademeleriyle, hepsi de yüksek performans taleplerini yerine getiriyor.

Cazip fiyatlı model serilerine ait bu oto radyolar, ayrıca bir adet dört kanallı preamfi çıkışı ve düğmeye basılarak ayarlanabilen, rock,pop ya da klasik gibi ön tanımlı üç ekolayzır ayar düzeni (sound presets) içeriyor. Yeniden yazılabilen CD'lerin (CD-R/RW) çalınabildiği cihazlara ek olarak bağlanmış bir CD değiştirici ya da iPod MP3 çalar cihazı da kumanda edilebiliyor.

Etiketler:

Otomotiv teknolojilerinde her marka ve model araca hizmet verebilecek, uzman ve teknolojiyi kullkanmayı prensip edinmiş Herford Bosch Car Service organizasyonumuz ile en uygun koşullarda hizmet vermeyi bir görev biliyoruz.

İLETİŞİM

  • Adres: İnönü Mah. Kayışdağ Cad. No: 128 Ataşehir / İstanbul
  • Tel: 0216 573 77 99
  • E-mail: [email protected]