Ulaşım Bilgileri

İnönü Mah. Kayışdağ Cad. No: 128 Ataşehir / İstanbul

Herford Bosch Car Service Ataşehir

Her marka araca, her türlü bakım ve onarım hizmeti..

Xenon Far

Otomobiliniz için kaliteli, güvenilir ve farklı hizmeti almak için sizi servisimize bekliyoruz..

Xenon Farlar ile Güvenli Sürüşün Keyfini Çıkarın

Bosch Xenon farlar ile donatılmış araçların sayısı gün geçtikçe artıyor. Başta güvenli sürüş olmak üzere Xenon farlar sürücülere sayısız fayda sağlıyor.

Xenon aydınlatma teknolojisi yeni araçlarda gittikçe yaygınlaşıyor. Bosch mevcut halojen farları, Xenon modeliyle değiştirme imkanı sunuyor. Yapılan değişim sonrasında otomobil, fabrikadan Xenon aydınlatma ile çıkan otomobillerle eşit hale geliyor.

Xenon aydınlatma teknolojisinin avantajları

Xenon farları halojen farlara göre 2.5 kat daha fazla ışık vererek daha iyi görüş imkanı sağlıyor. Bunun yanı sıra saçtığı ışık renginin gün ışığı olması sebebiyle gözü daha az yoruyor. Halojen farlar ortalama 55W enerji tüketirken, Xenon farlar 35W'luk enerji tüketerek yakıt tasarrufuna katkıda bulunuyor. Tüm bu faydalara ek olarak Xenon ampuller uzun ömürlü...

Xenon'a geçiş

Avrupa yasalarına göre, araç aydınlatmasının sonradan Xenon sistemine dönüştürülmesine sadece ana far ünitesini de içeren komple Xenon Kitleri ile izin veriliyor. Bunun yanısıra araçların; otomatik mesafe ayar sistemi ve far yıkama tertibatına da sahip olmaları gerekiyor.

Otomatik mesafe ayar sistemi ve far yıkama tertibatına sahip araçlarda halojen farlar, Xenon modelleriyle değiştirilebiliyor. Yapılan değişimden sonra otomobille, fabrika çıkışı Xenon aydınlatmaya sahip model arasında, gerek teknik gerekse görünüş açısından herhangi bir fark kalmıyor.

Etiketler:

Otomotiv teknolojilerinde her marka ve model araca hizmet verebilecek, uzman ve teknolojiyi kullkanmayı prensip edinmiş Herford Bosch Car Service organizasyonumuz ile en uygun koşullarda hizmet vermeyi bir görev biliyoruz.

İLETİŞİM

  • Adres: İnönü Mah. Kayışdağ Cad. No: 128 Ataşehir / İstanbul
  • Tel: 0216 573 77 99
  • E-mail: [email protected]